XXIV Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”

30 maja 2017 roku w sali konferencyjnej PTTK przy ul. Matejki 2 w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie XXIV Wojewódzkiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

W kategorii „Szkoły podstawowe – prace zbiorowe”  I miejsce  zdobyły: Oliwia Partyka, Zofia Rutkowska, Antonina Rutkowska  za pracę „Serce porośnięte mchem”. Opiekunowie  pracy to p. Irena Łuczyk i p. Jolanta Zięzio.

W kategorii „Gimnazja – prace zbiorowe”  II miejsce przypadło Katarzynie Petyni, Andżelice Batyckiej, Dominikowi Uchyra  za pracę „Szkoła dobrych serc”. Opiekunowie pracy to p.Irena Łuczyk i p. Maria Zgłobicka.

Serdecznie gratulujemy.

dsc-0210

Możliwość komentowania została wyłączona.