Wycieczka uczniów klas I-III

28 listopada odbyła się wycieczka uczniów klas 1-3 wraz z wychowawcami p.L.Pieńczak, p.R.Hałys, p.J. Zięzio do MOK w Przeworsku na  musical ,, O Małej syrence w niejednej piosence” w wykonaniu Teatru Moich  Marzeń. Uczniowie poznali magię teatru,zobaczyli piękne stroje aktorów  ,wysłuchali piosenek, które pomogły im zrozumieć uczucia postaci. Oprawa  świetlna i muzyczna wprowadziła wszystkich widzów w odpowiedni nastrój
potrzebny do odbioru sztuki.
— W tym samym dniu uczniowie odwiedzili bank PKOBP w Przeworsku gdzie
bardzo mile i serdeczni zostali przyjęci przez Panią Dyrektor  banku i  pracowników. Zapoznali się z funkcjonowaniem banku  i  dowiedzieli się na czym polega praca bankowca.
W czasie wizyty uczniowie  mieli możliwość zadawania  pytań , na które otrzymywali wyczerpujące  odpowiedzi. Podsumowaniem spotkania był konkurs  na temat zdobytej wiedzy w  czasie wizyty w banku.Najaktywniejsi uczniowie otrzymali super nagrody , a
wszyscy   liczne gadżety i upominki od pracowników banku.Dzięki spotkaniu
z pracownikami banku, członkowie SKO znacznie poszerzyli swoją wiedzę na
temat bankowości, oraz utwierdzili się w nawyku świadomego oszczędzania za
co bardzo dziękujemy.
6 5 4 3 2 1

Możliwość komentowania została wyłączona.