UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

27 października 2017 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na Ucznia. Wychowawczyni klasy pierwszej pani Jolanta Zięzio oraz pani Renata Krawiec przygotowały wspólnie z uczniami program artystyczny, w którym brali udział wszyscy pierwszoklasiści oraz grupa starszych kolegów i koleżanek z klasy czwartej. Dzieci w strojach galowych z przejęciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki i tym samym wykazały, że są gotowe stać się stuprocentowymi uczniami.
Ślubowanie odbyło w obecności Sztandaru Szkoły. Było to duże przeżycie dla wszystkich obecnych. Każde dziecko ślubowało, być dobrym uczniem, szanować swoją szkołę, nauczycieli, rodziców i Ojczyznę. Po złożeniu przyrzeczenia tradycyjnie każdy pierwszak został pasowany przez panią Dyrektor Irenę Łuczyk na ucznia wielkim ołówkiem.
Następnie pani Dyrektor złożyła uczniom oraz ich rodzicom serdeczne życzenia. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki –plecaki, ufundowane przez Koło Łowieckie ,,Szarak” w Kańczudze.

P1160361 P1160364 P1160366 P1160367 P1160372 P1160373 P1160390

Możliwość komentowania została wyłączona.