Powiatowy turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

26 kwietnia 2017r. w Przeworsku odbyły sie powiatowe eliminacje Turnieju Bezpieczenstwa w Ruchu Drogowym. Naszą gminę reprezentowali uczniowie ZSiP w Manasterzu w składzie:

Szkoła Podstawowa

  1. Gabriela Domka
  2. Antonina Rutkowska
  3. Krzysztof Ryś
  4. Maciej Żyła

Gimnazjum

  1. Jakub Leniar
  2. Dominik Uchyra
  3. Dawid Kołcz

Uczestnicy sprawdzali swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne. Zadaniem każdej drużyny było rozwiązanie testu dotyczącego znajomości przepisów ruchu drogowego, jazda rowerem po wyznaczonych trasach miasteczka ruchu drogowego odzwierciedlającego skrzyżowania, przejścia dla pieszych, udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazda po torze przeszkód. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, okolicznościowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Możliwość komentowania została wyłączona.