Narodowe czytanie Trylogii

Wielka akcja zainicjowana przez prezydenta RP została przeprowadzona w Zespole Szkół i Placówek w Manasterzu. Fragmenty dzieł H. Sienkiewicza na uroczystości szkolnej czytali pani Irena Łuczyk – Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek, nauczyciele języka polskiego – pani Regina Szmulik i pani Agnieszka Uchyra oraz przedstawiciele SK Wolontariusz.
Ponadto akcję w formie happeningu zorganizowano 15.09.2014r na rynku w Jaworniku Polskim.
Wśród czytających fragmenty Potopu byli Pan Stanisław Petynia Wójt Gminy Jawornik Polski, Pan Marek Jamrozik Przewodniczący Rady Gminy Jawornik Polski, Pani Romana Dubas Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim, Pani Maria Pieniądz Dyrektor GOK w Jaworniku polskim, pani Elżbieta Hop Kierownik Gminnej Biblioteki w Jaworniku Polskim oraz Pani Lidia Pawelek nauczycielka Zespołu Szkół i Placówek w Manasterzu.

P1080452

P1080451

P1080439

Możliwość komentowania została wyłączona.