NARODOWE CZYTANIE ,,LALKI”

11 września odbyła się już po raz czwarty w naszej szkole akcja Narodowego Czytania. Lekturą  tegorocznej edycji  było jedno z arcydzieł literackich Bolesława Prusa ,,Lalka”.    Po uroczystym rozpoczęciu i powitaniu zaproszonych gości czytano wybrane fragmenty powieści. Akcję głośnego czytania rozpoczęła dyrektor szkoły pani Irena Łuczyk ,  następnie czytali zaproszeni goście – przedstawiciele Rady Rodziców pani Monika Żelisko i pani Małgorzata Ryś. Kolejne fragmenty czytały polonistki naszej szkoły pani Regina Szmulik i pani Agnieszka Uchyra oraz bibliotekarka pani Urszula Targońska. Na zakończenie fragment ,,Lalki” przeczytali przewodniczący SU Kacper Majewski oraz przedstawiciele Wolontariatu naszej szkoły. Czytanie przeplatane było nastrojową muzyką z filmu ,,Lalka”.

P1110966P1110965P1110964P1110963

Możliwość komentowania została wyłączona.