Jesienny rajd pieszy Manasterz – Łopuszka Mała

Rajdy piesze   to doskonała forma spędzania czasu wolnego. Głównym celem  imprezy  jest propagowanie aktywnych form wypoczynku,  poznawanie piękna otaczającej przyrody,  ciekawych miejsc w najbliższej okolicy, integracja uczniów. Podczas pieszych wędrówek po urokliwych zakątkach Manasterza poznają wiele ciekawych informacji o odwiedzanych miejscach, zdobywając tym samym wiedzę historyczną i przyrodniczą.  Rajdy turystyczne organizowane przez  Szkolne Koło PTTK ,Szkolny Klub Wolontariusz, SKO oraz LOP cieszą się dużą popularnością, niezależnie od pory roku, w jakiej się odbywają.

Tegoroczny rajd pieszy odbył się  29.09.2017 r. z udziałem  45 uczniów naszej szkoły. Do pokonania mieliśmy około 11km. Wszyscy pomimo zmęczenia dotarli  szczęśliwie do zaplanowanego miejsca, gdzie w miłej atmosferze spożyli posiłek. Wszystkim dopisywał dobry humor i towarzyszyła cudowna   wrześniowa   pogoda. Podczas wędrówki  uczniowie włączyli się do akcji „”Sprzątanie Świata 2017’’. Organizatorami wycieczki były p.Urszula Targońska, p. Maria Zgłobicka ,p.Maria Żak i  p. Agnieszka Chruszczyk.

Możliwość komentowania została wyłączona.