Jak spędzaliśmy ferie zimowe?

Jedną z zaplanowanych przez szkołę form spędzania wolnego czasu była wycieczka do Rzeszowa podczas której uczniowie obejrzeli film w Multikinie ,,Gęsia skórka”. Kolejnym punktem wyjazdu był pobyt w kręgielni ,,Galaktyka”, gdzie uczniowie sprawdzili swoje umiejętności trafiania do celu oraz zjedli pizzę.

Ponadto uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. M. Zgłobickiej brali udział w zawodach piłki siatkowej chłopców w ramach Międzyszkolnego Turnieju ,,Ferie na sportowo” Organizatorem turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. S. Wyszyńskiego w Dynowie. Po zaciętej rywalizacji nasi uczniowie zdobyli I miejsce, najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń naszej szkoły Kacper Majewski. Zwycięscy otrzymali pamiątkowy puchar oraz nagrody indywidualne. Organizatorom dziękujemy za wspaniałą atmosferę i niezapomniane wrażenia.

Możliwość komentowania została wyłączona.