Tygodniowy plan zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2015/2016

  • Dzień tygodnia Czas trwania zajęć Klasa Rodzaj zajęć Tematyka lub przedmiot Prowadzący Uwagi
    Poniedziałek 11:50 – 12:35 III Zespół dydaktyczno-wychowawczy Język polski Regina Szmulik
    14:40 – 15:25 II Zajęcia rozwijające uzdolnienia Język niemiecki Jolanta Zięzio
    Wtorek 13:40 – 14:25 III Zespół dydaktyczno-wychowawczy Matematyka Justyna Majewska
    Środa 12:45 – 13:30 I Zespół dydaktyczno-wychowawczy Język polski Regina Szmulik
    13:40 – 14:25 III Zespół dydaktyczno-wychowawczy Język angielski Agnieszka Chruszczyk
    13:40 – 14:25 III Zespół dydaktyczno-wychowawczy Język niemiecki Jolanta Zięzio
    Piątek 13:30 – 14:25 I
    III
    Zajęcia sportowo-rekreacyjne Zajęcia sportowe Maria Zgłobicka

  • Dzień tygodnia Czas trwania zajęć Klasa Rodzaj zajęć Tematyka lub przedmiot Prowadzący Uwagi
    Poniedziałek 12:45 – 13:30 VI Zespół dydaktyczno-wychowawczy Przyroda Maria Żak
    Wtorek 12:45 – 13:30 VI Zajęcia rozwijające uzdolnienia Matematyka Justyna Majewska
    Środa 12:45 – 13:30 IV Zajęcia rozwijające uzdolnienia Matematyka Justyna Majewska
    12:45 – 13:30 VI Zajęcia rozwijające uzdolnienia Zajęcia artystyczne Agnieszka Uchyra
    13:40 – 14:25 VI Zespół dydaktyczno-wychowawczy Język polski Agnieszka Uchyra
    Piątek 13:30 – 14:25 V – VI Zajęcia sportowo-rekreacyjne Zajęcia sportowe Urszula Kaweńska

  • Dzień tygodnia Czas trwania zajęć Klasa Rodzaj zajęć Tematyka lub przedmiot Prowadzący Uwagi
    Poniedziałek 11:50 – 12:35 II Zespół dydaktyczno-wyrównawczy Edukacja polonistyczna Jolanta Zięzio
    Środa 12:45 – 13:30 I
    II
    III
    Zajęcia rozwijające zainteresowania Edukacja przyrodnicza Renata Hałys,
    Jolanta Zięzio,
    Lucyna Pieńczak,
    Renata Krawiec
    12:45 – 13:30 Gimnastyka korekcyjna Zajęcia gimnastyczna
    12:45 – 13:30 Zespół dydaktyczno-wyrównawczy Edukacja polonistyczna
    Edukacja matematyczna
    Piątek 11:50 – 12:35 I Zespół dydaktyczno-wychowawczy Edukacja polonistyczna
    Edukacja matematyczna
    Renata Hałys
    11:50 – 12:35 III Zespół dydaktyczno-wychowawczy Edukacja polonistyczna
    Edukacja matematyczna
    Lucyna Pieńczak

Świetlica szkolna