Osiągnięcia uczniów w konkursach

Osiągnięcia uczniów w konkursach roku szkolnym 2014/2015

 

TYTUŁ KONKURSU

 

KATEGORIA

 

MIEJSCE

 

UCZEŃ/ UCZENNICA

 

RANGA

 

KONKURS WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI

JĘZYK NIEMIECKI

I MIEJSCE

CHRISTIAN OSIADŁY

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

KONKURS WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI

MATEMATYKA

I MIEJSCE

ANTONINA KAWEŃSKA

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

KONKURS JĘZYKA niemieckiego

JĘZYK NIEMIECKI

FINALISTA

CHRISTIAN OSIADŁY

KONKURS POWIATOWY

KONKURS Z MATEMATYKI

MATEMATYKA

LAUREAT

BARTOSZ ZIĘZIO

KONKURS WOJEWÓDZKI

MIĘDZYSZKOLNY GIMNAZJALNY KONKURS JEZYKA niemieckiego

JĘZYK NIEMIECKI

I MIEJSCE

CHRISTIAN OSIADŁY

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „POEZJI O ANNIE JENKE”

KATEGORIA RECYTACJA

II MIEJSCE

ALEKSANDRA UCHYRA

KONKURS POWIATOWY

POWIATOWY KONKURS O ANNIE JENKE

 

I MIEJSCE

ALEKSANDRA UCHYRA

KONKURS POWIATOWY

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

PIĘKNE CZYTANIE

II MIEJSCE

DOMINIKA WINIARSKA

KONKURS WOJEWÓDZKI

KONKURS ZADAŃ   DOŚWIADCZALNYCH 2015

FIZYKA

LAUREAT

AGATA MOTOWIDŁO

KONKURS REGIONALNY

KONKURS ZADAŃ DOŚWIADCZALNYCH 2015

FIZYKA

FINALISTA

ANTONIA KAWEŃSKA

KONKURS REGIONALNY

KONKURS ZADAŃ DOŚWIADCZALNYCH 2015

FIZYKA

LAUREAT

KATARZYNA MIAZGA

KONKURS REGIONALNY

KONKURS PLASTYCZNY I FOTOGRAFICZNY

„NASTROJE JESIENI”

I MIEJSCE

ZOFIA RUTKOWSKA

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

KONKURS PLSTYCZNY I FOTOGRAFICZNY

„NASTROJE JESIENI”

II MIEJSCE

ANTONINA

RUTKOWSKA

KONKURS  MIĘDZYSZKOLNY

KONKURS PLASTYCZNY I FOTOGRAFICZNY

„NASTROJE JESIENI”

III MIEJSCE

OLIWIA PARTYKA

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

GMINNY KONKURS

MISTRZ ANGIELSKICH SŁÓWEK 2015

II MIEJSCE

FRANCISZEK KAWEŃSKI

GMINNY KONKURS

II GMINNY KONKURS

PIOSENKA ANGLOJĘZ.

AROUND THE MUSIC

II MIEJSCE

EMILIA WARCHOŁ

GMINNY KONKURS

II GMINNY KONKURS

PIOSENKA ANGLOJĘZ.

AROUND THE MUSIC

III MIEJSCE

KATARZYNA PETYNIA

KONKURS GMINNY

II GMINNY KONKURS

PIOSENKA ANGLOJĘz.

AROUND THE MUSIC

III MIEJSCE

PATRYCJA ZAJĄC

KONKURS GMINNY

KONKURS EKOLOGICZNY

EKOLOG SZKOLNY 2014

I MIEJSCE

AGATA MOTOWIDŁO

KONKURS REGIONALNY

KONKURS EKOLOGICZNY

EKOLOG SZKOLNY 2014

IV MIEJSCE

MATEUSZ FOŁTA

KONKURS REGIONALNY

KONKURS EKOLOGICZNY

EKOLOG ROKU 2014

IX MIEJSCE

ZOFIA RUTKOWSKA

KONKURS REGIONALNY

VII MIEDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

RECYTACJA

II MIEJSCE

ANTONIA KAWEŃSKA

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

GMINNY KONKURS PIOSENKI

WYGRAJ SZANSE

II MIEJSCE

KATARZYNA PETYNIA

KONKURS GMINNY

KONKURS FOTOGRAFICZNY

RZESZÓW JAKIEGO

NIE ZNACIE

I MIEJSCE

CHRISTIAN OSIADŁY

KONKURS MIĘDZYSZKOLN

KONKURS FOTOGRAFICZNY

RZESZÓW JAKIEGO

NIE ZNACIE

I MIEJSCE

BARTOSZ ZIĘZIO

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

KONKURS FOTOGRAFICZNY

RZESZÓW JAKIEGO

NIE ZNACIE

III MIEJSCE

IZABELA KRAWIEC

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

KONKURS FOTOGRAFICZNY

RZESZÓW JAKIEGO

NIE ZNACIE

WYRÓŻNIENIE

WERONIKA PAŁYS

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

GMINNY KONKURS PIOSENKI

WYGRAJ SZANSĘ

IV MIEJSCE

AMELIA HAŁYS

KONKURS GMINNY

KONKURS BIBLIJNY

NAWRACAJCIE

SIE I WIERZCIE W EWANGELIĘ

UDZIAŁ

BARTOSZ ZIĘZIO

KONKURS GMINNY

IV PODKARPACKI KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

PIĘKNE CZYTANIE

UDZIAŁ

DOMINIKA WINIARSKA

KONKURS PODKARPACKI

MIĘDZYSZKOLNY GIMNAZJALNY KONKURS

JĘZYK ANGIELSKI

UDZIAŁ

ANTONIA KAWEŃSKA

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

MIĘDZYSZKOLNY GIMNAZJALNY KONKURS

JĘZYK ANGIELSKI

UDZIAŁ

AGATA MOTOWIDŁO

KONKURS MIEDZYSZKOLNY

MIĘDZYSZKOLNY GIMNAZJALNY KONKURS

JĘZYK ANGIELSKI

UDZIAŁ

PATRYCJA PILAWA

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

KONKURS HISTORYCZNY

ODKRYWAMY ŚREDNIOWIECZE

UDZIAŁ

BARTOSZ ZIĘZIO

KONKURS REGIONALNY

KONKURS HISTORYCZNY

ODKRYWAMY ŚREDNIOWIECZE

UDZIAŁ

DOMINIKA WINIARSKA

KONKURS REGIONALNY

KONKURS KRAJOZNAWCZY

POZNAJEMY OJCOWIZNĘ W KATEGORII PRAC INDYWIDUALNYCH

I MIEJSCE

BARTOSZ ZIĘZIO

KONKURS WOJEWÓDZKI

POWIATOWY KONKURS

Z MATEMATYKI

MISTRZ MATEMATYKI 2015

III MIEJSCE

AGATA MOTOWIDŁO

KONKURS POWIATOWY

POWIATOWY KONKURS

Z MATEMATYKI

MISTRZ MATEMATYKI 2015

WYRÓŻNIENIE

ANTONINA KAWEŃSKA

KONKURS POWIATOWY

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE W PIŁCE NOŻNEJ

ZAWODY SPORTOWE

I MIEJSCE

SZKOŁA PODSTAWOWA

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE W PIŁCE SIATKOWEJ

ZAWODY SPORTOWE

I MIEJSCE

SZKOŁA PODSTAWOWA

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE W PIŁCE NOŻNEJ

ZAWODY SPORTOWE

II MIEJSCE

GIMNAZJUM

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY

MIEDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE W PIŁCE SIATKOWEJ

ZAWODY SPORTOWE

II MIEJSCE

GIMNAZJUM

 

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

KANGUR MATEMATYKI

WYRÓŻNIENIE

DOMINIKA WINIARSKA

KONKURS MIĘDZYNARODOWY

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

KANGUR MATEMATYKI

WYRÓŻNIENIE

BARTOSZ ZIĘZIO

KONKURS MIĘDZYNARODOWY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY

CHEMIA

DYPLOM UZNANIA

ANITA RYŚ

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

DYPLOM UZNANIA

ALEKSANDRA UCHYRA

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

WYRÓŻNIENIE

KACPER MAJEWSKI

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

WYRÓŻNIENIE

KATARZYNA MIAZGA

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

AGATA MOTOWIDŁO

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

WYRÓŻNIENIE

TOMASZ BUDNIK

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

DYPLOM ZA BARDZO DOBRY WYNIK

KAMILA ŻELISKO

 

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

KONKURS INTERDYSCYPLINARNY -MATEMETYKA I JĘZYK ANGIELSKI-OMNIBUS 2015

KATEGORIA MATEMATYKA

WYRÓŻNIENIE

ANTONIA KAWEŃSKA

KONKURS MIEDZYSZKOLNY

I GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

I MIEJSCE

DOMINIKA WINIARSKA

KONKURS GMINNY

GMINNY KONKURS

MISTRZ GRAMATYKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2015

I MIEJSCE

MARCIN DUBAS

KONKURS GMINNY

GMINNY KONKURS

MISTRZ GRAMATYKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2015

II MIEJSCE

BARTOSZ ZIĘZIO

KONKURS GMINNY

I GMINNY KONKURS JEZYKA ANGIELSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

JĘZYK ANGIELSKI

III MIEJSCE

AMELIA HAŁYS

KONKURS GMINNY

I GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2015

JĘZYK ANGIELSKI

III MIEJSCE

KATARZYNA PETYNIA

KONKURS GMINNY

KONKURS MISTRZ GRAMATYKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2015

MISTRZ GRAMATYKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2015

WYRÓŻNIENIE

WOJCIECH PIĄTEK

KONKURS GMINNY

XXII WOJEWÓDZKI MŁODZIEŻOWY KONKURS KRAJOZNAWCZY

„POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”

W kategorii prac zbiorowych

PRACE ZBIOROWE

I MIEJSCE

ALEKSANDRA UCHYRA

KONKURS WOJEWÓDZKI

I MIEJSCE

ANITA RYŚ

KONKURS WOJEWÓDZKI

I MIEJSCE

TOBIASZ LASKA

KONKURS WOJEWÓDZKI

II MIEJSCE

ALEKSANDRA UCHYRA

ANITA RYŚ

TOBIASZ LASKA

KONKURS WOJEWÓDZKI

XXII WOJEWÓDZKI MŁODZIEZOWY KONKURS KRAJOZNAWCZY „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”

W kategorii prac indywidualnych

PRACE INDYWIDUALNE

II MIEJSCE

BARTOSZ ZIĘZIO

KONKURS WOJEWÓDZKI

WIOSENNY TURNIEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW „DWA OGNIE”

W ramach Obchodów Święta Wiosny”

ZAWODY SPORTOWE

II MIEJSCE

KLASA II GIMNAZJUM

im. św. JANA KANTEGO W MANASTERZU

SZKOLNE ZAWODY

 

 

XV EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PODKARPACKA TĘCZA

„Podkarpacie w drodze”

KATEGORIA RECYTATORSKO- INSCENIZACJA

 

UDZIAŁ

ALEKSANDRA UCHYRA

KONKURS WOJEWÓDZKI

KATEGORIA RECYTATORSKO- INSCENIZACYJNY

UDZIAŁ

ANTONINA KAWEŃSKA

KONKURS WOJEWÓDZKI

KATEGORIA RECYTATORSKO- INSCENIZACYJNY

UDZIAŁ

PATRYCJA ZAJĄC

KONKURS WOJEWÓDZKI

KATEGORIA PLASTYCZNA

UDZIAŁ

PAULINA MIAZGA

KONKURS WOJEWÓDZKI

KATEGORIA PLASTYCZNA

UDZIAŁ

KATARZYNA MIAZGA

KONKURS WOJEWÓDZKI

XV EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PODKARPACKA TECZA

„Podkarpacie w drodze”

KATEGORIA PLASTYCZNA

I MIEJSCE

KATARZYNA  MIAZGA

KONKURS WOJEWÓDZKI

KATEGORIA RECYTATORSKO- INSCENIZACYJNY

II MIEJSCE

ANTONIA KAWEŃSKA

KONKURS WOJEWÓDZKI

KATEGORIA PLASTYCZNA

II MIEJSCE

PAULINA MIAZGA

KONKURS WOJEWÓDZKI

       

 

Możliwość komentowania została wyłączona.