Osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/2017

  1. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i więcej

Szkoła Podstawowa                                                                         Gimnazjum

klasa IV                                                                                            klasa I
1. Franciszek Kaweński 5,1                                                              1. Katarzyna Petynia 5,25
2. Arkadiusz Ilasz     5,0                                                                   2. Dominik Uchyra 5,25
3. Martyna Motowidło 4,8                                                               3. Amelia Hałys 4,83
4. Nikodem Perec 4,8                                                                       4. Andżelika Batycka 4,75

 

klasa V                                                                                             klasa II
1. Klaudia Jamrozik 5,27                                                            1. Bartosz Zięzio 5,33
2. Weronika Pałys 5,09                                                               2. Dominika Winiarska 4,8
3. Emilia Warchoł 5,0
4. Krzysztof Rys 5,0

 

klasa VI                                                                                            klasa III
1. Zofia Rutkowska 5,2                                                                    1. Tomasz Motyka 5,05
2. Oliwia Partyka 5,1                                                                        2. Kamila Budnik 4,77
3. Antonina Rutkowska 4,9
4. Wioletta Piejko 4,8

2.      Sukcesy uczniów ZSiP w Manasterzu w konkursach pozaszkolnych

Gratulujemy wszystkim uczniom wysokich wyników w konkursach pozaszkolnych.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje  uczeń klasy drugiej gimnazjum  Bartosz Zięzio, który w bieżącym roku szkolnym uzyskał wybitne osiągnięcia z matematyki i fizyki.  Bartek jest laureatem Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Fizyki oraz  finalistą Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki. Ponadto zdobył tytuł laureata  Międzynarodowego Konkursu  Matematycznego ,,Pangea 2017” , tytuł  laureata za zajęcie 7. miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej  z Matematyki ,,Olimpus” wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Uczeń  zajął III miejsce w powiatowym konkursie ,,Mistrz Matematyki 2017”.
Bartek jest również laureatem Nagrody Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży województwa podkarpackiego.

Lp. Nazwa konkursu Zasięg Miejsce Imię i  Nazwiskoucznia
1. Kultura 2016r. międzyszkolny Wyróżnienie Klaudia Jamrozik
2. Kultura 2016r. międzyszkolny Wyróżnienie Bartosz Zięzio
3. Kultura  2016r. międzyszkolny III Oliwia Partyka
4. XIX Konkurs  Plastyczny 2016r. międzyszkolny II Zofia Rutkowska
5. XIX Konkurs  Plastyczny 2016r. międzyszkolny II Bartosz Zięzio
6. Konkurs matematyczny Olimpus  2017r. ogólnopolski VIIIX Bartosz Zięzio Katarzyna Petynia
7. Konkurs  Fizyczny 2017r. wojewódzki laureat Bartosz Zięzio
8. Konkurs  Matematyczny ,,Mistrz Matematyki”. powiatowy III Bartosz Zięzio
9. Ogniwko  2017r. międzyszkolny III Bartosz Zięzio
10. Omnibus 2017r. międzyszkolny I Wojciech Piątek
11. Omnibus 2017r. międzyszkolny Wyróżnienie Dominik Uchyra
12. Omnibus 2017r. międzyszkolny Wyróżnienie Jakub Piątek
13. Omnibus 2017r. międzyszkolny Wyróżnienie Marcin Dubas
14. Banachiada 2017r. –maraton matematyczny międzyszkolny Wyróżnienie Bartosz Zięzio  Kamila Budnik
15. Konkurs matematyczny Pangea 2017 ogólnopolski laureat Bartosz Zięzio
16. Konkurs  Fotograficzny  2017r. międzyszkolny Wyróżnienie Bartosz Zięzio
17. Konkurs  Pięknego Czytania wojewódzki Wyróżnienie Agnieszka Pawełek
18. Konkurs  Pięknego Czytania wojewódzki Wyróżnienie Weroniki Pałys
19. Konkurs  „Mistrz gramatyki języka angielskiego” 2017r. międzyszkolny Wyróżnienie Zofia Rutkowska, Oliwia PartykaAntonina Rutkowska
20. Konkurs” Words, words,words”2017r. międzyszkolny Wyróżnienie Klaudia Jamrozik, Franciszek Kaweński
21. Konkurs Fotograficzny „Nastroje jesieni”. powiatowy IIII Bartosz Zięzio     Zofia Rutkowska
22. Konkurs Fotograficzny „Moja miejscowość jest ciekawa”. międzyszkolny Wyróżnienie Bartosz  Ziezio
23. Konkurs PTTK „Poznajemy ojcowiznę”. wojewódzki I Oliwia Partyka    Zofia RutkowskaAntonina Rutkowska
24. Konkurs Fotograficzny „Pomniki w mojej miejscowości”. wojewódzki finaliści Bartosz Zięzio Dominika WiniarskaEmilia Warchoł

Klaudia Jamrozik

25. Konkurs  z j.ang. „Mistrz angielskich słowem”. gminny I Andrzej Motyka
26. Konkurs z  j.ang. „Mistrz angielskich słowem”. gminny II Gracjan Dzimira
27. Konkurs  z  j. ang. „Mistrz angielskich słowem”. gminny III Agnieszka Pawełek
28. Konkurs gramatyczny z języka angielskiego. gminny II Zofia Rutkowska
29. Konkurs gramatyczny z języka angielskiego. gminny Wyróżnienie Oliwia Partyka
30. Konkurs  piosenki angielskiej gminny I Eliza Żelisko
31. Konkurs  piosenki angielskiej gminny I Alicja Kielich
32. Konkurs  piosenki angielskiej gminny II Katarzyna Petynia
33. Konkurs  matematyczny Wojewódzki  kuratoryjny finalista Bartosz Zięzio
34. Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki.”Olimpus” ogólnopolski Laureat7 miejsce Bartosz Zięzio
35. Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki.”Olimpus” ogólnopolski Laureat9 miejsce Katarzyna Petynia
36. Konkurs  Matematyczny „Omnibus”. międzyszkolny Wyróżnienie Bartosz Zięzio
37. Konkurs  Matematyczny „Kangur”. międzynarodowy Wyróżnienie Bartosz Zięzio
38. Konkurs wiedzy o Annie Jenke powiatowy Wyróżnienie Zofia Rutkowska
39. Konkurs ”Eko-karmik”. powiatowy Wyróżnienie Klaudia Jamrozik

 

Możliwość komentowania została wyłączona.