Rok szkolny 2012/2013

W szkole w roku szk. 2012/2013 zorganizowano 42 konkursy, w których uczestniczyło 40% uczniów. Ponadto uczniowie brali udział w konkursach zewnętrznych osiągając sukcesy.

  • Młodzież na szlakach rowerowych

    Konkurs wojewódzki

    • Natalia Miazga → I miejsce
    • Patrycja Hałys → III miejsce


    Język niemiecki

    Konkurs wojewódzki

    • Jana Osiadły → Tytuł laureata

    Język niemiecki

    Konkurs międzyszkolny

    • Jana Osiadły → II miejsce


    Poznajemy Ojcowiznę

    Konkurs ogólnopolski

    • Bartosz Zięzio → III miejsce

    Poznajemy Ojcowiznę

    Konkurs wojewódzki

    • Bartosz Zięzio → I miejsce
    • Natalia Miazga → III miejsce
    • Patrycja Hałys → III miejsce


    Mistrz Matematyki 2013

    Konkurs powiatowy

    • Ilona Ziółkowska → III miejsce
    • Bartosz Bober → IV miejsce


    Ekolog Roku 2012

    Konkurs powiatowy

    • Bartosz Bober → II miejsce
    • Mateusz Fołta → III miejsce


    Konkurs plastyczny - Elektroodpady

    Konkurs powiatowy

    • Karolina Czarnik → II miejsce


    Przegląd Piosenki Ekologicznej

    Konkurs powiatowy

    • Patrycja Pilawa → IV miejsce
    • Patrycja Zając → V miejsce


    Geograficzny - EDI

    Konkurs powiatowy

    • Bartosz Bober → IX miejsce


    Najpiękniejsze miejsca w Gminie

    Konkurs gminny

    • Oliwia Partyka → I miejsce
    • Paulina Miazga → I miejsce
    • Bartosz Zięzio → II miejsce
    • Zofia Rutkowska → II miejsce


    Polonica. Plus

    Konkurs ogólnopolski

    • Aleksandra Uchyra → 96/100 pkt
    • Paulina Miazga → 96/100 pkt
    • Dominika Winiarska → 96/100 pkt


    Konkurs poezji o Annie Jenke

    Konkurs powiatowy

    • Patrycja Zajac → III miejsce

    • Powiatowa Gimnazjada → II miejsce – Marcin Kaweński, III miejsce – Antonina Kaweńśka
    • Powiatowa Gimnazjada w unihokeju chłopców → V miejsce
    • Turniej piłki nożnej chłopców Coca Cola 2013 → I miejsce
    • Powiatowe biegi przełajowe → I miejsce – Marcin Dzimira (finał wojewódzki)
    • Trójbój lekkoatletyczny → IV miejsce – Marcin Dzimira (rzut piłeczką plantową), IV miejsce – Jacek Kuźma (bieg na 1 000 m)
    • Turniej piłki nożnej dziewcząt Coca Cola 2013